Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2023/2024
  • Program: Fotografija (F1)
  • Način študija: Redni
  • Lokacija: Sežana


  • Ateljejska fotografija

    Jasna Klančišar

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 5. 2024 18.00, LF  
    Drugi redni 13. 6. 2024 18.00, LF  
    Tretji redni 22. 8. 2024 10.00, LF  
    Na vrh

    Avtorska fotografija

    Katarina Sadovski

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 23. 1. 2024 10.00, LF  
    Drugi redni 14. 6. 2024 10.00, LF  
    Tretji redni 23. 8. 2024 10.00, LF  
    Na vrh

    Kreativna fotografija

    Katarina Sadovski

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 23. 4. 2024 10.00, LF  
    Drugi redni 28. 6. 2024 10.00, LF  
    Tretji redni 26. 8. 2024 10.00, LF  
    Na vrh

    Obdelava in predstavitve fotografije

    Jasna Klančišar, Katja Gorup Pegan

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 23. 4. 2024 17.00, LF  
    Drugi redni 14. 6. 2024 18.00, LF  
    Tretji redni 26. 8. 2024 10.00, LF  
    Na vrh

    Oblikovanje fotografije

    Katarina Sadovski

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 5. 2024 10.00, P3  
    Drugi redni 19. 6. 2024 10.00, P3  
    Tretji redni 22. 8. 2024 10.00, P3  
    Na vrh

    Podjetništvo, ekonomika in trženje

    Maja Prešeren

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 1. 2024 10.00, P3  
    Drugi redni 4. 6. 2024 18.00, P3  
    Tretji redni 20. 8. 2024 10.00, P3  
    Na vrh

    Poslovno sporazumevanje in vodenje

    Maja Cergol Lipnik

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 8. 5. 2024 16.00, P3  
    Drugi redni 17. 6. 2024 16.00, P3  
    Tretji redni 29. 8. 2024 10.00, P3  
    Na vrh

    PRI-Ateljejska fotografija

    Maja Prešeren

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 2. 7. 2024 12.00  
    Drugi redni 27. 8. 2024 12.00  
    Tretji redni 3. 9. 2024 14.00  
    Na vrh

    PRI-Ekonomija v fotografiji

    Maja Prešeren

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 2. 7. 2024 12.00  
    Drugi redni 27. 8. 2024 12.00  
    Tretji redni 3. 9. 2024 14.00  
    Na vrh

    PRI-Filmska in televizijska fotografija

    Maja Prešeren

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 2. 7. 2024 12.00  
    Drugi redni 27. 8. 2024 12.00  
    Tretji redni 3. 9. 2024 14.00  
    Na vrh

    PRI-Fotografska tehnologija

    Maja Prešeren

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Drugi izredni 3. 10. 2023 12.00  
    Prvi redni 2. 7. 2024 10.00  
    Drugi redni 27. 8. 2024 10.00  
    Tretji redni 3. 9. 2024 14.00  
    Na vrh

    PRI-Komunikacije v fotografiji

    Maja Prešeren

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Drugi izredni 3. 10. 2023 12.00  
    Prvi redni 2. 7. 2024 10.00  
    Drugi redni 27. 8. 2024 10.00  
    Tretji redni 3. 9. 2024 14.00  
    Na vrh

    PRI-Kreativna fotografija

    Maja Prešeren

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 2. 7. 2024 12.00  
    Drugi redni 27. 8. 2024 12.00  
    Tretji redni 3. 9. 2024 14.00  
    Na vrh

    PRI-Temelji filmskega in TV snemanja

    Maja Prešeren

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 2. 7. 2024 12.00  
    Drugi redni 27. 8. 2024 12.00  
    Tretji redni 3. 9. 2024 14.00  
    Na vrh

    PRI-Temelji fotografije

    Maja Prešeren

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Drugi izredni 3. 10. 2023 12.00  
    Prvi redni 2. 7. 2024 10.00  
    Drugi redni 27. 8. 2024 10.00  
    Tretji redni 3. 9. 2024 14.00  
    Na vrh

    Računalništvo in informatika

    10.3.2014 Luka Fürst

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 1. 3. 2024 16.00, P3  
    Drugi redni 21. 6. 2024 18.00, P3  
    Tretji redni 27. 8. 2024 10.00, P3  
    Na vrh

    Razvoj fotografije in vizualnega sporočanja

    Nataša Kovšca

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 22. 4. 2024 18.00, LF  
    Drugi redni 10. 6. 2024 18.00, LF  
    Tretji redni 30. 8. 2024 10.00, LF  
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku

    Tadeja Premrov

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 4. 2024 16.00, P3 [Angleški jezik]
    Drugi redni 20. 6. 2024 17.00, P3 [Angleški jezik]
    Tretji redni 20. 8. 2024 17.00, P3 [Angleški jezik]
    Na vrh

    Svetlobni viri in osvetljevanje 1

    Goran Stoisavljević

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 1. 2024 18.00, LF  
    Drugi redni 3. 6. 2024 18.00, LF  
    Tretji redni 19. 8. 2024 10.00, LF  
    Na vrh

    Svetlobni viri in osvetljevanje 2

    Goran Stoisavljević

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 1. 2024 18.00, P3  
    Drugi redni 3. 6. 2024 18.00, P3  
    Tretji redni 19. 8. 2024 10.00, P3  
    Na vrh

    Temelji filmskega in TV snemanja

    Jernej Kastelec

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 5. 2024 18.00  
    Drugi redni 18. 6. 2024 17.00  
    Tretji redni 28. 8. 2024 15.00  
    Na vrh

    Temelji fotografije

    Jasna Klančišar

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 4. 2024 18.00, LF  
    Drugi redni 7. 6. 2024 18.00, LF  
    Tretji redni 21. 8. 2024 10.00, LF  
    Na vrh

    Video tehnika, tonska tehnika in animacija

    Jernej Kastelec

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 5. 2024 17.00, LF  
    Drugi redni 13. 6. 2024 17.00, LF  
    Tretji redni 28. 8. 2024 10.00, LF  
    Na vrh

    Vizualne komunikacije

    Katja Gorup Pegan

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 4. 2024 17.00, LF  
    Drugi redni 26. 6. 2024 18.00, LF  
    Tretji redni 27. 8. 2024 10.00, LF  
    Na vrh