Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2023/2024
  • Program: Oblikovanje materialov (O1)
  • Način študija: Izredni
  • Lokacija: Sežana


  • Oblikovanje figurativne plastike

    Simon Kastelic

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 5. 2024 18.00, ATELJE  
    Drugi redni 21. 6. 2024 18.00, ATELJE  
    Tretji redni 26. 8. 2024 10.00, ATELJE  
    Na vrh

    Podjetništvo, ekonomika in trženje

    Maja Prešeren

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 9. 1. 2024 10.00, P3  
    Drugi redni 4. 6. 2024 18.00, P3  
    Tretji redni 20. 8. 2024 10.00, P3  
    Na vrh

    Poldragi kamni

    Miha Jeršek

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 23. 4. 2024 18.00  
    Drugi redni 13. 6. 2024 18.00  
    Tretji redni 6. 9. 2024 10.00  
    Na vrh

    Poškodbe, zaščita in restavriranje

    Anton Marn

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 22. 4. 2024 17.00  
    Drugi redni 19. 6. 2024 18.00  
    Tretji redni 28. 8. 2024 10.00  
    Na vrh

    PRI-Ekonomija v oblikovanju

    Maja Prešeren

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 2. 7. 2024 12.00  
    Drugi redni 27. 8. 2024 16.00  
    Tretji redni 3. 9. 2024 16.00  
    Na vrh

    PRI-Komunikacije v oblikovanju

    Maja Prešeren

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Drugi izredni 3. 10. 2023 12.00  
    Na vrh

    PRI-Načrtovanje izdelkov

    Maja Prešeren

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Drugi izredni 3. 10. 2023 12.00  
    Na vrh

    PRI-Oblikovanje figurativne plastike

    Maja Prešeren

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 2. 7. 2024 12.00  
    Drugi redni 27. 8. 2024 16.00  
    Tretji redni 3. 9. 2024 16.00  
    Na vrh

    PRI-Oblikovanje izdelkov

    Maja Prešeren

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Drugi izredni 3. 10. 2023 12.00  
    Na vrh

    PRI-Osnove materiala - kamen

    Maja Prešeren

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Drugi izredni 3. 10. 2023 12.00  
    Na vrh

    PRI-Osnove restavratorstva - kamen

    Maja Prešeren

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 2. 7. 2024 12.00  
    Drugi redni 27. 8. 2024 16.00  
    Tretji redni 3. 9. 2024 16.00  
    Na vrh

    Računalniška podpora oblikovanju

    Matej Perčič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 26. 2. 2024 16.00, LO  
    Drugi redni 7. 6. 2024 16.00, LO  
    Tretji redni 23. 8. 2024 16.00, LO  
    Na vrh

    Računalništvo in informatika

    10.3.2014 Luka Fürst

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 1. 3. 2024 16.00, P3  
    Drugi redni 1. 3. 2024 18.00, P3  
    Tretji redni 1. 3. 2024 10.00, P3  
    Na vrh

    Tehnologije obdelave kamna

    Damjan Švara

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 5. 2024 18.00  
    Drugi redni 11. 6. 2024 18.00  
    Tretji redni 19. 8. 2024 10.00  
    Na vrh